Váš názor nás zajímá, proto jsme zde na stránky přidali ankety, kde pod každou anketou je k ní i možnost diskuze. Vaše hlasování i názory jsou pro nás vodítkem i podnětem k tomu, co by jsme měli zlepšit, aby se Vám u nás líbilo.

 

Za hlasování, názory i za to, že se v diskuzi chováte slušně Děkujeme

Diskusní téma: Co by jste uvítali v restauraci?

Datum: 25.01.2012

Vložil: Mirek

Titulek: Sázkový terminál

Uvítal bych sázkový terminál, tím myslím terminál na on-line podávání sportovních sázek, který zároveň umožňuje dobíjení mobilních telefonů a podávaní sázenek sportky.

Datum: 25.01.2012

Vložil: Restaurace U Lípy

Titulek: Re: Sázkový terminál

Děkujeme za rozumný podnět, který opravdu stojí za zauvažování k realizaci. Přidali jsme možnost hlasování pro terminál do ankety.

Datum: 07.03.2012

Vložil: Hanka

Titulek: Kulečník

Myslím si, že by v restauraci U Lípy byl dobrý a k užitku kulečník.. Co vy na to?

Datum: 23.05.2012

Vložil: kulas

Titulek: cigarety

odstraneni automatu s cigaretami a zavedst normalni prodej cigaret

Datum: 14.07.2012

Vložil: zimuska

Titulek: kuchyně

dnes jsme byli hoste vasi restaurace,nejen ze jsme na hotova jidla cekali vice jak 3/4hodiny a najidlo na objednani stejne dlouho diky vasim kucharum jsme ale odesli polovina rodiny nenajezena nebot jidlo bylo nedosmazeno a zbytek rodiny sice poobedval pouze lehce ohrate jidlo vymluvy ze musi pripravovat jidlo i na zahradku kde sedelo cca 15 osob a uvnitr pouze dva stoly s hosty se mi zda dosti lehkomyslne . pani na osluze tvrdila ze mate 2 kuchare, ty by se meli vice otacet, nebo radeji se poohlednout po lidech kteri by vam zlepsili kvalitu nabizenych sluzeb. byvali jste lepsi hostitele je mi smutno po drivejsich zkusenostech jste hodne zaostali za svou povesti

Datum: 25.09.2012

Vložil: OBČAN NIŽBORA

Titulek: PRAVDA O RESTAURACI U LÍPY

V této chvíli kuchyně mimo provoz,je-li v provozu tak nestojí za nic.Personál je nervozní až protivný,protože marně čeká na slibovanou výplatu.Hygiena na úrovni minulého století.Nafocený interiér neodpovídá ani zdaleka skutečnosti.
P.S. PROSTĚ PODVOD.

Datum: 20.10.2016

Vložil: Dědek

Titulek: Přítulná obsluha

Dobrý den,
přimlouvám se za přítulnější obsluhu. Mám přestavu - mladá děvčata bez studu, krev a mlíko, akce obsluha nahoře bez a dole naostro s možností chmátnutí. Hned by šla výtoč nahoru a né 2 připochcaní prostatičtí dědci co cucají jedno pivo celej večer. Případným odběrem semene některým svým tělesným otvorem vzadu v kumbále by si mohla během pracovní doby přijít na extra peníze.Taky trochu ten marketing do psích prdelí! Reklama, inzerce, víkendové akce...

Datum: 20.10.2016

Vložil: Nájemce

Titulek: Re: Přítulná obsluha

Hmm. hmm ano, to stojí za zvážení. Je pravda, že alkoholici zůstávají jen u keců a makání a k akci nemají - nestojí jim. Mám v merku několik děvčat volnějších mravů, co by se na toto hodily.
Díky za tip

Přidat nový příspěvek